fbpx

Klara letnia sesja dziecięca

Klara, sesja dziecięca      

Zobacz więcej

Iwo w kukurydzy

2019-12-19 przez aszmidt 0 Komentarze

Jesienna sesja dziecięca   Na dziecięcą sesję znalazłem pole kukurydzy nieopodal miasta. Iwo był trochę zdziwiony gdy wysiedliśmy na środku pola. Na miejscu wysokie na ponad dwa metry rośliny okazały się wspaniałym miejscem zarówno do zdjęć jak i zabawy w chowanego. Światło zachodzącego słońca miało ciepły, złocisty odcień, który współgrał z brązową barwą uschniętych już liści.  

Zobacz więcej

Sesja rodzinna w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze Czas jaki poświęcacie rodzinie jest bardzo cenny. Z Agnieszką kilka razy przekładaliśmy sesję, ale w końcu udało nam się wspólnie spotkać. Mam nadzieję, że zdjęcia są takie jakie sobie wymarzyła.    

Zobacz więcej

Chrzest Aleksandra

2019-02-25 przez aszmidt 0 Komentarze

Chrzest Aleksandra      

Zobacz więcej

Dominika jesiennie

2018-11-07 przez aszmidt 0 Komentarze

Dominika jesiennie Z Dominiką i jej mamą spotkałem się pewnego jesiennego popołudnia. Miejsce, które wybrałem na spotkanie były dla nich lekkim zaskoczeniem. Podupadłe budynki i baraki nie wydawały się najlepszym miejscem na plener. Różne kolory faktury i zróżnicowana przestrzeń dawała jednak ogrom możliwości. Rosyjsko języczny pan pilnujący obejścia stwierdził, że jemu nie przeszkadza jak się […]

Zobacz więcej

Klara jesiennie

2018-05-07 przez aszmidt 0 Komentarze

Jesienna sesja z Klarą Klarę mimo, że ma dopiero 5 lat można nazwać małą profesjonalistką. Razem z mamą dość często goszczą w różnych studiach i na pokazach mody dziecięcej. Urszula zawsze dba o odpowiednią stylizację, śledzi trendy i widać że sprawia jej to dużą przyjemność. Jak każdy pięcioletni model momenty skupienia i współpracy z fotografem […]

Zobacz więcej

Best friends forever

2017-12-01 przez admin 0 Komentarze

BEST FRIENDS FOREVER Już chwilę temu w sposób spontaniczny trzy przyjaciółki zorganizowały sesję zdjęciową, której wynik możecie obejrzeć poniżej. Całość trwała ok 2,5 godziny z czego godzinę zajęła zmiana i dobieranie strojów 🙂 Z powstałych zdjęć przygotowałem album w formie fotoksiążki dla każdej z młodych modelek.  

Zobacz więcej

Fotografia na starówce

2017-12-01 przez admin 0 Komentarze

Fotografia na starówce W pewną letnią niedzielę miałem przyjemność towarzyszyć 2,5 letniemu Iwciowi na spacerze na Warszawskiej starówce. Mimo tłumów jakie odwiedzają Starówkę znaleźliśmy magiczne miejsca do zdjęć.    

Zobacz więcej

Jesienna sesja w parku

2017-12-01 przez admin 0 Komentarze

Jesienna sesja w parku Jesień zazwyczaj bywa kapryśna, ale październikowy dzień sesji rodzinnej okazał się kolorowy i słoneczny. Było radośnie i wesoło bo takie są dziewczyny szczere i uśmiechnięte. Widać, że są dla siebie bardzo ważne i świetnie się rozumieją.    

Zobacz więcej

Pierwsza podróż pociągiem

2017-12-01 przez admin 0 Komentarze

Iwo po raz pierwszy jedzie pociągiem Idziemy zobaczyć pociągi – taka propozycja padała praktycznie codziennie podczas spaceru. Potem przez dłuższą chwilę staliśmy przy płocie obserwując przejeżdzające pociągi. Dopiero gdy przyszła pora odjazdu eskaemki można je było pomachać i wrócić do domu. Ponieważ fascynacja była ogromna postanowiliśmy udokumentować pierwszą podróż. Wybraliśmy porę poza szczytem tak aby […]

Zobacz więcej