fbpx

Sesje fotograficzne

Czyli, po co chodzi się  do fotografa?

Takie pytanie niedawno mi zadała pewna osoba, z którą rozmawiałem na temat usług fotograficznych.
Poniżej odpowiadam na to pytanie. Przeczytaj proszę co zyskasz jeśli skorzystasz z oferty profesjonalnego fotografa.

Fotografia portretowa

Każdy z nas czasami lubi poczuć się wyjątkowo. Sesja portretowa to dobra okazja żeby stać się gwiazdą i zachwycać wszystkich wokół. Dobry portret staje się cenną pamiątką na długie lata i będziecie z przyjemnością wielokrotnie do niego wracać. Specjalny na tą okazję makijaż, ubiór, sceneria oraz profesjonalny retusz będą  podkreślały wyjątkowość osoby i sytuacji. Specjalnie oprawione odbitki w dużych formatach mogą też być niezwykłym prezentem dla osób Wam bliskich.
Sesje fotograficzne - portret
Sesje fotograficzne - portret
Sesje fotograficzne - portret

Fotografia dziecięca

Wszyscy wiemy, że dzieciństwo to niezwykły okres w życiu. Zmiany następują bardzo szybko choć ich na co dzień nie zauważamy. Dopiero po pewnym czasie, oglądając filmy czy zdjęcia widzimy je szczegółowo i wyraźnie. Ogromne zbiory przypadkowych zdjęć w naszych telefonach nie są w stanie zastąpić wykonanych profesjonalnie fotografii prezentowanych w formie odbitek czy albumów. Wspólnie przygotujemy niezwykłą i niepowtarzalną pamiątkę, którą doceni każdy kto będzie miał okazję  zobaczyć ją w przyszłości.
Małe opowieści
Chłopiec na ścieżce
Dziewczynka

Fotografia lifestyle

W codziennym zabieganiu i nawale spraw nie zwracamy jakiejś specjalnej uwagi na to co i jak robimy. Wszystko wydaje się być takie zwyczajne i mało ciekawe. Za interesujące uważamy tylko to co odbiega od tej rutyny czyli wyjazdy, wakacje czy zajazdy rodzinne. Trudno dziś uwierzyć, że za kilka lat nawet te najzwyklejsze chwile staną się dla Was równie niezwykłe i cenne. Utrwalony na zdjęciach zwykły niedzielny spacer po parku czy wspólne śniadanie i zabawa z dziećmi stanie się wyjątkowym świadectwem tego jacy byliście na co dzień.
Chłopiec i armata
Rodzeństwo
Dziweczynka na placu zabaw

Z czego składa się praca fotografa i dlaczego tyle kosztuje?

Przecież każdy umie nacisnąć guzik na aparacie i może robić zdjęcia!
Czy naprawdę zdjęcia może robić każdy?
Każdy ma aparat przy sobie.

Od kilku lat już prawie każdy z nas nosi w kieszeni dobrej jakości aparat fotograficzny – ja też taki mam. Uważam również, że najlepszym aparatem jest ten, który właśnie mam przy sobie. W dowolnej chwili mogę uwiecznić coś w postaci zdjęcia. Jednak czy mój telefon może konkurować  … czytaj dalej na blogu